Tamāra Lūsis-Zondo

.

Tamāra Lūsis-Zondo
a quarantine fever dream 
Digitāls / Digital
Tamāra Lūsis-Zondo
moons early
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
5×7″

Tamāra Lūsis-Zondo
practice
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
11×14″


Apraksti situāciju no ikdienas dzīves, kas Tevi mākslinieciski iedvesmoja!

Describe a real-life situation that inspired you!

(tulkots no angļu valodas)
saulrieti!!! tikt ārā no mājas pat uz pāris minūtēm, lai skatītos, kā debesis un mākoņi paliek rozā, man vienmēr dod labu garstāvokli. Tas patiešām ir vienkāršs dzīves prieks, ko es vienmēr dziļi novērtēšu! Saulrieti man arī palīdz neuztvert pasauli pārāk nopietni. I mean… mēs dzīvojam planetā, kurai debesis kādreiz ir rozā??? … tam nav loģikas, nekam nav loģikas, vienkārši atpūties un baudi trakumu no *rāda uz itin visu*.

sunsets!!! getting out of the house even for a few minutes to watch the sky and clouds turn pink always puts me in a mood to create. It’s really a simple life pleasure I’ll never take for granted! Sunsets also help me not take things too seriously. I mean, we live on a planet where the sky sometimes turns pink???… it makes no sense, nothing makes any sense, just relax and enjoy the absurdity of *gestures at everything*

IEDVESMAA / INSPOOO

*rāda uz itin visu* / *gestures at everything*

Lūdzu paskaidro procesu, kā izveidoji Tavu JIMŠ mākslas darbu.

Please explain the process of creating your JIMŠ submission.

Es bieži gleznoju uz grīdas! Vai tas ir jo man patīk nogulties, jeb vai man nav molberta?? Kas lai zina??

I often paint on the floor!! Is it because I like to lay down or because I don’t have an easel?? Who’s to say??

Reizēm es gleznoju gultā! Un nē, tas nekad labi nebeidzas!!

Sometimes I paint in my bed! And no, it never ends well!!

Es vienmēr zīmēju tumšā istabā!!

I always draw in a dark room!!


Bio:

Hi, es esmu Tam no Toronto, man ir 24 gadi un es cenšos vienkārši neķļūt traka!! Radīšana man ir laba pauze no trakuma *atkal rāda uz itin visu*. Reizēm tā ir jauka izklaidēšanās, kurai es pievēršu pilnu uzmanību, reizēm tie ir mazi zīmējumi, kas man palīdz nodarbināt rokas filmas laikā, un citreiz tā ir izeja visām manām random idejām, kuras es gribu uzlikt uz lapas. Vienalga, ko es veidoju, es vienmēr jūtos labāk pēc tam, nekā es jutos agrāk, un patiešām ko citu var gribēt šajā pandēmijā! Vienalga, te ir mana karantīnas māksla.

Hi I’m Tam from Toronto, I’m 24 years and just trying to stay sane!! I find creating to be nice break from the craziness of *gestures at everything again*. Sometimes it’s a nice distraction that requires laser focus and sometimes its mindless doodles to keep my hands busy during a movie and sometimes it’s an outlet to pour every random idea floating around in my brain out onto a page. No matter what I create I always feel better after than I did before, what else can you really ask for in a pandemic!  Anyways here is some quarantine art.

komentārs / Comment

Vēlies komentēt? / Leave a Comment

Your email address will not be published.