Māra Bērziņa

Māra Bērziņa
Bruņurupucis
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
18×20″
Māra Bērziņa
Mana vismīļākā vieta nometnē
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
15×20″
Māra Bērziņa
Mīlestība
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
3×4′
Māra Bērziņa
Puķes
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
3×4′
Māra Bērziņa
Vilnis
Akrils uz audekla / Acrylic on canvas
3×4′

Bio:

(tulkots no angļu valodas)
,,Māksla aizskalo ikdienas dzīves putekļus no dvēseles.” Gleznojot, kopš viņa ir spējusi paturēt pinzeli, Māra Bērziņa ir gadu gaitā izpētījusi visādus medijus un mākslas stilus, bet viņai itīpaši patīk gleznot ainavas un darboties ar eļļas krāsām. Viņas darbi ir gan milzīgi sienas gleznojumi 50 pēdu garumā, gan ūdenskrāsas pastkaršu lielumā. Māra Bērziņa ir vienmēr veidojusi mākslu pati sava prieka dēļ, bet viņa ir vienmēr priecīga dalīties mākslas prieku ar visiem. “Māksla ir izteiksmes forma, un man, tas ir veids, kā pazust jaunā pasaulē”.

Māra Bērziņa ir izstādījusi savu mākslu pa visu Ameriku un arī citur. Viņa ir piedalījusies mākslas klubos un izstādēs un ir mācījusi mākslas kursus cilvēkiem visos līmeņos. Viņa ir vinnējusi vairākas balvas studiju gaitās. Pēc tam, kad Māra absolvēja ar tēlotājmākslas bakalauru, viņa paplašināja sava darbu, gleznojot sienas gleznojumus gan ēku iekšpusē, gan ārpusē. Tas bija kautkas pilnīgi jauns viņai, un bez īpašas mācības viņa sāka dizainēt vislielākās gleznas, pie kurām viņa jebkad ir strādājusi. Māra apjēdza, cik viņa baudīja sadarboties ar citiem cilvēkiem, un šodien viņa cenšas gleznot ar citiem. Dalīties ar savu mākslu ar publiku onlainā, izstādēs un publiskās telpās ne tikai viņai dod lielu gandarījumu, bet arī skar citu dvēseles. Ko nevar mīlēt par mākslu?

“Art washes away from the soul the dust of everyday life.” Painting since she could hold a brush, Mara Berzins has explored all types of mediums and styles of art through the years, but she particularly enjoys painting landscapes and working with oils. Her work spans from huge murals on walls 50′ long to watercolors on paper the size of a postcard. Mara Berzins has always made art for her personal pleasure, but she is always eager to spread the joy of art to all. “Art is a form of expression, and for me it’s a way to get lost in another world.”  

Mara Berzins has showcased her work all over the United States and abroad, she has participated in Art Clubs and Exhibitions, and she has taught Art classes to people of all skill levels. She has been awarded throughout her schooling, and after graduating with a Bachelor’s in Fine Arts, Mara expanded her portfolio to painting murals inside and outside of buildings. It was uncharted territory for her, and without any instruction Mara started designing the biggest canvases she’s ever worked on. Mara realized how fun it was to interact with people throughout the process and to this day enjoys painting with and around others. Making her art open to the public eye through online channels, exhibitions, and public murals not only satisfies her soul, but she knows it also pleases others’ souls too. What’s not to love about art?

Facebook: Mara Berzins Art

Instagram: @maraberzinsart

Vēlies komentēt? / Leave a Comment

Your email address will not be published.